PZSP w Olszance,    49 - 332 Olszanka 94,     woj. opolskie,     tel. (77)4129717,     e-mail: zs_olszanka@wodip.opole.pl,    fax (77)4129602

 Strona główna PZSP


 Aktualności
 Pasowanie
 Sprzątanie świata
 Andrzejki
 Mikołajki
 Wycieczki
 Jasełka
 Święto ziemniaka
 Dzień Babci
 Bal karnawałowy
 Olimpiada
 Dzień Ziemi
 Dzień Bibliotekarza
 Dzień Matki
 Dzień Dziecka
 Wiosna
 Wielkanoc
 Absolwenci

 

MIKOŁAJKI

2012/2013

6 grudnia 2012 roku nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

opracowała Marta Grabowska

album fotografii
wykonała M. Grabowska

2011/2012

Dnia 6 grudnia przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Olszance odwiedził długo wyczekiwany gość - Św. Mikołaj. Dzieci z ogromną radością przywitały Św. Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne.
Po złożonej Św. Mikołaj wszystkich obdarzył prezentami i obiecał że za rok na pewno przedszkolaków odwiedzi.

opracowała Marta Grabowska

album fotografii
wykonała M. Grabowska

2010/2011

 

Dnia 6.12.2010r. do Publicznego Przedszkola w Olszance zawitał św. Mikołaj. Od samego rana dzieci nie mogły się doczekać miłego gościa. Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich buźkach pokazał się piękny uśmiech. Mikołaj przygotował dla każdego piękne podarki, które miał ukryte w wielkim worze. Były piosenki, oraz wspólna zabawa z Mikołajem. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Następne odwiedziny dopiero za rok. Już nie możemy się ich doczekać. 

autor tekstu: Anna Adamowicz

FOTOGRAFIE Z IMPREZY

                Święty Mikołaj do nas przychodzi,

dużo prezentów dzieciom przynosi .

W buciki wszystko zwinnie upycha

 i jak czarodziej w pośpiechu znika.

 7 grudnia 2009 roku, dzieciaki z Publicznego Przedszkola w Olszance od samego rana nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka corocznego gościa, wiedziały bowiem, że
i w tym roku Święty Mikołaj nie zapomni o naszym przedszkolu z wiadomych powodów (najgrzeczniejsze dzieci na całym świecie).

Święty Mikołaj dotarł na czas, co prawda z jednodniowym opóźnieniem, ale jak sam tłumaczył dzień wcześniej nikogo w przedszkolu nie zastał. Swoje wejście jak na Mikołaja przystało rozpoczął niezawodnym Ho, Ho, Ho!

Wszyscy przywitaliśmy naszego gościa bardzo gorąco i zaprosiliśmy do wspólnej zabawy, która zakończyła się wręczeniem oczekiwanych prezentów oraz pamiątkowymi zdjęciami.

 

Joanna Miszewska

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

 

2008

Dnia 5 grudnia 2008 roku, Przedszkole Publiczne w Olszance zaszczycił swoją obecnością sam Św. Mikołaj. Długo oczekiwany wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Gość specjalny został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły
wspólne zdjęcia oraz upominki zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Św. Mikołaja na przyszły rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne.

FOTKI Z IMPREZY